![](https://tenews.org.ua/wp-content/themes/uanews-te/assets/img/ads/electric-banner-s.gif)
Тернопільські науковці винайшли чудодійний еліксир для дерев (Відео)
![](https://agroter.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/Vyroshchuvannia-ta-realizatsiia-sadzhantsiv-derev.jpg)
Лісівники, агрономи та дослідники на Тернопільщині співпрацюють над тим, аби допомогти дубам рости у кілька разів швидше. На це дерево — шалений попит, проте росте воно дуже повільно, інформує ТСН.
Тож команда лісівників спочатку взялася вирощувати саджанці, наче троянди в оранжереї. Окрім цього, команда спеціалістів винайшла для дубів спеціальну суміш, прискорювач росту. Тепер лісівники обиратимуть найкращий стимулятор для дуба.
Залишити коментар