Пт. 19 Квітня 2024

Прийнято рішення про передачу всіх держпідприємств АПК в управління Мінекономіки

Було прийнято рішення, щоб передати ДП АПК під нове міністерство. Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

«Чотири тижні нас саботували. Знаєте як саботують — не погоджують список. Бо у ФДМУ один, тут — другий, в АПК — третій, а десь ще — четвертий. По критичних постановах, якщо ти сам не поїдеш в Мін’юст, руками не візьмеш заступника і не відправиш, вона не проходить. Бюрократичний апарат гальмує критичні постанови на кожному обороті. Поки я тут буду, ніяких смотрящих не буде. Не буде корупційних кадрових призначень», — сказав він.

За словами Милованова, він звільнив усіх заступників, адже нікому не довіряє — трьох в АПК і трьох в МЕРТ.

«В останній день Держсекретар підписує зміну керівництва на ДП Конярство України. І через два дні починається знищення документів, ледь зупинили. Я звільняю всіх держсеків через тиждень, коли закон було підписано. Але я не можу вести кадрову політику в АПК — я її не контролюю, поки держпідприємства не будуть передані під міністерство, де я є міністром. Тільки сьогодні було прийнято рішення про передачу всіх державних підприємств, які підпорядковуються Мінагрополітики до мене в підпорядкування. І ще потрібно буде прийняти акти прийому-передачі, і тільки тоді я зможу звільняти людей офіційно і оголошувати конкурси. Мені збивають передачу і в цей час “тирять”. Конярство України — в топ-3 неефективних ДП. В мене сотні, якщо не тисячі проблемних держпідприємств», — наголосив він.


Залишити коментар