Пн. 17 Серпня 2026

Удар по елеватору: зупинено роботу агропідприємства

Російські війська завдали ракетного удару по елеватору Ukrlandfarming на Сумщині, спричинивши значні руйнування та зупинку роботи підприємства.

Удар по елеватору: зупинено роботу агропідприємства

Фото: Latifundist.com - Новости

Агресія Російської Федерації продовжує завдавати нищівних ударів по ключових елементах агропромислового комплексу України. Черговим прикладом стало ракетне влучання по елеватору групи компаній Ukrlandfarming, розташованому на Сумщині. Ця атака призвела до значних руйнувань, знищення зернових запасів та повної зупинки роботи стратегічно важливого об’єкта.

Наслідки ворожої атаки

За повідомленням пресслужби компанії, інцидент стався 16 серпня. Російські війська здійснили ракетний удар, який спричинив серйозні пошкодження інфраструктури елеватора. Внаслідок влучання були знищені значні обсяги збереженого зерна, що є критичною втратою для агросектору. Крім того, робота підприємства була повністю припинена, що матиме довгострокові наслідки для логістичних ланцюгів та забезпечення продовольчої безпеки.

Людські втрати та ліквідація наслідків

На жаль, ворожий обстріл не обійшовся без людських жертв. Один із працівників підприємства отримав поранення під час атаки. Йому оперативно надали необхідну медичну допомогу, і наразі він перебуває під наглядом лікарів. На місці події одразу ж розпочалися роботи з ліквідації наслідків удару. Фахівці оцінюють масштаби завданих пошкоджень виробничим потужностям та намагаються якнайшвидше відновити функціонування об’єкта, наскільки це можливо в умовах воєнного стану.

Стратегічне значення агроінфраструктури

Елеватори відіграють ключову роль у зберіганні та транспортуванні сільськогосподарської продукції. Їх руйнування під час війни не лише призводить до прямих економічних збитків, але й створює серйозні перешкоди для експорту зерна, що є важливим джерелом валютних надходжень для України. Атаки на агроінфраструктуру є частиною стратегії ворога, спрямованої на підрив продовольчої безпеки як в Україні, так і у світі.

Джерело: Latifundist.com – Новости


Залишити коментар