Врожайність пшениці перевищила очікування
«ТАС Агро» завершує збір ранніх зернових, демонструючи вражаючу врожайність пшениці до 7,5 т/га на окремих полях.
Фото: Latifundist.com - Новости
Агрохолдинг «ТАС Агро» успішно завершує кампанію зі збору ранніх зернових та олійних культур. Особливо вражають показники врожайності пшениці, яка на деяких ділянках сягнула 7,5 тонн з гектара, демонструючи високий потенціал українських земель. Середня врожайність ріпаку на південних територіях компанії також тримається на високому рівні – 3,2 тонни з гектара.
Рекордні показники ранніх зернових
За інформацією генерального директора «ТАС Агро» Олега Заплетнюка, станом на кінець липня компанія перебувала на фінальній стадії збору врожаю. У Вінницькому кластері роботи з ріпаком були майже завершені, а збирання пшениці планувалося завершити протягом найближчих днів. Ці результати свідчать про ефективність застосованих агротехнологій та сприятливі погодні умови, що дозволили отримати такі значні врожаї.
Оптимізація процесів та майбутні плани
Висока врожайність є результатом комплексної роботи компанії, яка включає сучасні методи обробітку ґрунту, точне землеробство та своєчасне внесення добрив. «ТАС Агро» постійно вдосконалює свої виробничі процеси, аби максимізувати потенціал кожної ділянки. Компанія вже планує наступні етапи роботи, зосереджуючись на підготовці до посівної кампанії озимих культур та аналізі зібраного врожаю для подальшого покращення показників. Досягнення компанії є добрим знаком для всієї аграрної галузі України, підтверджуючи її стійкість та потенціал розвитку навіть в умовах викликів.
Висновок
Завершення жнив з такими високими показниками врожайності є свідченням успішної роботи «ТАС Агро» та вагомим внеском у продовольчу безпеку країни. Компанія демонструє, що попри всі труднощі, українське сільське господарство здатне досягати вражаючих результатів.
Джерело: Latifundist.com – Новости

Залишити коментар