В Україні спостерігається обвал цін на огірки та помідори

На сьогодні на ринку аграрної продукції спостерігається різке падіння цін на томати та огірки. Однак існує багато нюансів, які незабаром можуть кардинально змінити ситуацію, пише SEEDS.

Так, вартість томатів демонструє стрімке падіння. Реалізатори щоденно змушені змінювати ціну тепличних та ґрунтових помідорів на зменшення. Така ситуація викликана активним ростом пропозиції на вказаний продукт. Тож лише зниження вартості томатів допомогло продавцям зберегти темпи реалізації.

Аналогічна ситуація має місце і на ринку українських огірків, повідомляє АПК Інформ. Причиною цього є збільшення пропозиції тепличних та польових овочів.

Однак, на думку експертів, незабаром негативна цінова динаміка як у випадку з томатами, так і з огірками зійде нанівець. На це вказують погодні умови останніх тижнів, що не були сприятливими, перш за все, для вирощування овочів у відкритому ґрунті. Наприклад, на Одещині насадження під помідорами зазнали сонячних опіків. Крім того, в деяких областях України зливи та буревії знищили великі площі під томатами та огірками. Тож експерти прогнозують ріст ціни на вищевказані овочі найближчим часом.


Залишити коментар