У Мінагрополітики прогнозують падіння цін на гречку

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну ціни на продукти харчування зазнали суттєвого росту. Така тенденція торкнулась і гречки. На сьогодні вартість цієї крупи коливається в межах 80-100 грн за 1 кг. Але незабаром ситуація має змінитись. Такі новини повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський у Національному телемарафоні, пише SEEDS.

За його словами, на ціну вплине факт збільшення посівних площ згаданої культури.

«Гречки засіяно більше, ніж ми очікували. Всі цінові коливання, на мою думку, тимчасові. Є великі очікування, що ціни будуть значно нижчими, ніж всі очікують», – говорить Микола Сольський.

Нагадаємо, що наразі спостерігається стрімке падіння вартості томатів та огірків. Така тенденція пов’язана з високим рівнем пропозиції вищевказаного товару. Однак, на думку експертів, незабаром ціни на помідори та огірки знову піднімуться. На це вказують несприятливі для їхнього вирощування погодні умови. Так, на Одещині посіви зазнали опіків. Крім того, у багатьох регіонах нашої країни спостерігались надмірні опади, котрі знищили значні площі під помідорами та огірками.


Залишити коментар