На Сумщині безкоштовно роздаватимуть корів для відновлення сільського господарства
Сб. 13 Серпня 2022

На Сумщині безкоштовно роздаватимуть корів для відновлення сільського господарства

Сумська область належить до переліку регіонів, які найбільше постраждали від окупації. У квітні Сумщину звільнили, утім відновлення регіону триває. Хоча прикордонні території області і досі практично щодня обстрілюють з боку рф. Попри це, у різних містах відбувається відновлення інфраструктури, триває розмінування територій, відновлюють роботу сільськогосподарські підприємства. Зокрема, для відновлення тваринництва в регіоні планують роздати населенню корів, пише SEEDS.

Згідно з планом відновлення економіки регіону, презентованого головою Сумської обласної військової адміністрації Дмитром Живицьким, у області планують створити мережу міні-цехів із переробки молока.

Для втілення цього плану господарствам населення на Сумщині роздадуть 500 корів симентальської породи.

Крім того, у стратегії передбачений розвиток мережі міні переробних потужностей продукції галузі рослинництва (у тому числі рослин з сімейства павлонієвих); розширення посівних площ нішевих культур, зокрема круп’яних (гречка, кіноа, овес голозерний) та олійних (гірчиця сиза, льон олійний, коноплі, гарбузи); відновлення роботи, будівництво чи реконструкція потужностей з переробки ненаркотичних конопель.

У 2023-2024 роках в області планують будівництво біогазової установки на молочно-товарних фермах з поголів’ям понад 1 тис. голів корів потужністю 1 МБ . Це дозволить виробляти 4 млн куб. метрів біометану.


Залишити коментар