У Дніпрі рибак виловив сома вагою 50 кілограм

У Дніпрі рибак виловив сома вагою 50 кілограм

Для чоловіка виявилося досить вдалим підводне полювання в межах одного з  міських пляжів Дніпра. Як розповів  рибалка на своїй сторінці у Facebook, він вполював гігантського «сома-людожера» вагою приблизно 50 кілограм. Чоловік упіймав його на глибині за допомогою гарпуна, пише agronews.ua.

«Величезні риби ковтають повністю водоплавних птахів, свійських тварин і змушують буквально посивіти водолазів, які вимушено проводять різні підводні роботи. Монстра щодня не зустрінеш, тому доводиться часто робити спроби, от і цього разу я вирушив на підводне полювання в межах міських пляжів, поки закритий купальний сезон», — розповів рибалка.

Чоловік додав, що риба справді була величезна, він зміг вистрелити в сома  гарпуном, але риба все одно почала тягнути рибалку на глибину. У протистоянні сом схопив його за ласту і вона луснула.

«Не вдаючись у подробиці, скажу, що зустріти “сома-людожера” вдалося на поглибленні, яке починалося саме за межею купальної зони», — розповів він.

Чимало користувачів Фейсбуку не оцінили вилов чоловіка, деякі  люди назвали це «вбивством старої рибини».

«Я тут бачу нагле вбивство старої рибини», «Тим більше, що м’ясо буде несмачне і буде пахнути болотом. Сом явно старий, хай би доживав собі», «Дуже шкода рибу. Тих сомів і так немає, та й ще й добивають таким чином», «Це вбивство, а не риболовля», — написали в мережі.


Залишити коментар