Сучасні органічні добрива для саду та городу
Пт. 19 Серпня 2022

Сучасні органічні добрива для саду та городу

Ведення сучасного присадибного господарства останнім часом значно удосконалилось завдяки розширенню інформаційного простору, що дозволяє будь-кому з господарів використовувати у себе надбання сучасної науки і техніки.

Так, для вирощування високих і якісних врожаїв пропонується широкий спектр мінітехніки та інструменту, нові сорти та гібриди, добрива, засоби захисту, про які ще з десяток років назад люди, що працюють біля землі могли лише мріяти.

Свій вагомий вклад у цю справу вже понад 20 років вносить і відома в Україні та за її межами компанія «БТУ-Центр» – завдяки розроблянню сучасних біопрепаратів, які з успіхом застосовуються на городах та у садах. Одними з таких є лінійка органічних добрив «ХЕЛПРОСТ®», яка нині пропонує спеціалізовані препарати не лише для традиційно овочевих і плодово-ягідних культур. Турботливим господарям, які крім цих напрямків приділяють велику увагу озелененню будинку та подвір’я пропонуються препарати для підживлення кімнатних і садових, що квітують та не квітучих культур , для хвойних рослин.

Особливістю добрив «ХЕЛПРОСТ®» є те, що у конкретному препараті розробниками введено оптимальне для вказаних культур співвідношення основних макро- і, головне, мікроелементів у доступних для швидкого засвоєння рослинами формах. Саме брак мікроелементів у ґрунті або їх недоступність часто є причиною недобору врожаю чи втрати його якості. Слід також відзначити ще одну особливість органічних добрив – до їх складу включено продукти життєдіяльності корисної мікробіоти, зокрема амінокислоти, полісахариди, вітаміни, що мають  стимулюючий ефект на культури. Завдяки такій суміші з елементами живлення посилюється ріст і розвиток рослин; підвищується їх імунітет до несприятливих умов та стресів, покращується утворення і збереження зав’язі і в кінцевому результаті – формується гарний врожай високої якості.

Зручне фасування у пакетиках по 35 мл. та у пластикових пляшечках по 500 мл. дозволяє внести оптимальну кількість цих добрив на будь-якій площі.

Отож, застосування органічних добрив «ХЕЛПРОСТ®» – це прояв турботи про рослини, що віддячать за неї господарю гарним врожаєм, а квіти помилують око барвистістю.


Залишити коментар