В Україні відкривається унікальний оптово-роздрібний овочевий ринок
Вт. 20 Жовтня 2020

В Україні відкривається унікальний оптово-роздрібний овочевий ринок

Ідея створення в Херсоні оптового ринку нового зразка народилася кілька місяців тому.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на kherson.net.

Тоді директор департаменту розвитку сільського господарства і зрошення Херсонської ОДА Олександр Паливода звернувся до власника нині порожніх приміщень колишнього комбайнового заводу з пропозицією створити на їх базі свого роду с/г торговий хаб із режимом роботи 24/7.

Ухваленню остаточного рішення передував договір із компанією «Торгова гільдія», яка розробила концепцію майбутнього ринку і проаналізувала його перспективи.

Новий ринок — це, по-перше, забезпечення херсонців більш дешевою й якісної продукцією. Товар від виробника буде в обхід посередників потрапляти відразу в руки покупця.

По-друге — рішення проблеми місцевих сільгоспвиробників, яким «пробитися» на ринок Херсона непросто — дорога в ті ж численні супермаркети міста для них закрита, там свої постачальники. А новий ринок — це нові можливості, адже планується, що він отримає статус не тільки обласного, а й всеукраїнського — де ж ще оптом закуповувати сільгосппродукцію, зокрема, овочі, як не на Херсонщині?

«Ми тільки за створення такого об’єкта, тому що це, перш за все, сприятливо позначиться на розвитку бізнесу в області. Моя позиція така — я проти хаосу, але не проти людей, яким треба реалізовувати свою продукцію. Я хочу, щоб у них була така можливість і цивілізовані умови для цього. І якраз на новому ринку з цим питань не буде», — говорить Дмитро Піддубний, один із співзасновників Бізнес-Асоціації «Ми — Херсонці», яка взаємодіє з авторами проєкту і всіляко його підтримує.

Новий ринковий об’єкт цілком може стати остаточним місцем «прописки» для шукаючих місця по Херсону оптових торговців овочами з машин. Тут же для них будуть створені небувалі умови. Новий ринок буде на вулиці Кулика, в просторих приміщеннях колишнього комбайнового заводу — зручна транспортна розв’язка.

Перед будівлею — велика парковка, яка розрахована саме на покупців. А місце продавців — у критих приміщеннях, в які можна буде навіть заїхати своїм авто і реалізувати продукцію прямо з нього, не боячись ніяких примх погоди.

На території ринку буде працювати лабораторія якості продукції Держпродспоживслужби. А також, на базі ринку планується відкриття хостелу, щоб людям, які не встигли за день реалізувати товар, було де зупинитися.

Відкриття ринку «BAZAR» відбудеться вже 16 жовтня.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)