Нд. 26 Травня 2024

На українському ринку з’явився фарш зі штучного м’яса

Американська компанія-виробник рослинних замінників м’яса Beyond Meat збільшує свою присутність на ринку України. Зокрема, розширюється асортимент продукції, який пропонують для веганів, вегетаріанців та людей, які люблять гастрономічні експерименти.

З минулого року українські споживачі можуть придбати котлети для бургерів та ковбаски від Beyond Meat. Тепер до лінійки рослинних замінників м’яса додався фарш.

“Рослинний фарш Beyond Mince – нова розробка американської компанії Beyond Meat. До його складу входить суміш білку, отриманого з гороху, машу та рису. Всі компоненти виключно рослинного походження. До того ж у складі відсутні антибіотики, гормони, соя, глютен та будь-які ГМО. Виробники обіцяють — при створенні цього продукту жодна тварина не постраждала. Проте смак, запах та текстуру складно відрізнити від стандартного яловичого фаршу. Навіть процес приготування ідентичний: жаримо на середньому чи високому вогні 5-8 хвилин”, – повідомляє ексклюзивний дистриб’ютор Beyond Meat в Україні — ТОВ “Вест Мілз”.

Наразі продукція Beyond Meat реалізується у понад 300 магазинах та ресторанах України. Вартість нового продукту, фаршу, складе близько 330 гривень за 300 грамів.


Залишити коментар