Пн. 17 Червня 2024

Фінляндія прийме на сільськогосподарські роботи 1,5 тисячі українців

Фінське Міністерство сільського і лісового господарства планує запросити в країну для виконання стратегічно важливих робіт в сільському господарстві близько 1500 сільгоспробітників, в основному з України.

Про це повідомляється в прес-релізі фінського міністерства.

У повідомленні зазначаються, що більшість сезонних працівників планується задіяти на фермах і садівничих підприємствах, але робоча сила може також знадобитися в лісовому та рибному господарствах.

«Більшість сезонних працівників (2/3) очікуються з України, але деякі з них також будуть з країн ЄС, наприклад з Прибалтики, Румунії та Болгарії», – наголошується в прес-релізі.

Відомство зазначає, що в разі необхідності, кількість сезонних працівників може бути збільшено.

У той же час в міністерстві відзначають, що Фінська прикордонна служба буде приймати рішення про в’їзд кожного працівника в кожному конкретному випадку, а після прибуття в країну всіх працівників очікує обов’язковий двотижневий карантин.

При необхідності будуть організовані чартерні рейси, щоб привезти сезонних працівників до Фінляндії… Витрати на будь-які рейси, які можуть бути організовані, покриватимуться підприємцями, які потребують сезонних працівниках, і працівниками, які їх використовують, – уточнили в Мінсільгоспі Фінляндії.


Залишити коментар