Технології: презентували агродрон Flying tractor
Сб. 25 Вересня 2021

Технології: презентували агродрон Flying tractor

В рамках щорічної агропромислової виставки «АГРО-2020» компанія «ІТ КІТ» представила свій агродрон Flying tractor. Про це повідомив директор компанії «ІТ КІТ» Владислав Юсім, пише Traktorist.ua.

«Презентована компанією «ІТ КІТ» новинка — агродрон Flying tractor — задоволення потреб сучасних фермерів, що дедалі більше цікавляться інноваціями в інженерних рішеннях, придатних для використання на полях та угіддях», — розповів Владислав Юсім.

Він зазначив, що здійснення розпилення ЗЗР та внесення добрив без залучення людського фактора та традиційної техніки дозволяє економити пальне та зберегти здоров’я працівників. Експлуатація агродрону дозволяє обробляти до 700 га/день. Для невеликих фермерських господарств є моделі для обробки угідь до 50 га.

Читайте також: Племінну худобу в Україну можна ввозити без сплати ПДВ

«Обприскування культур агродроном здійснюється з більшою точністю у порівнянні з  роботою традиційного трактора. Після налаштування безпілотник автономно проводить роботу всього циклу поставленої задачі. За рахунок рівномірного внесення обприскувального матеріалу врожайність зростає до 30%. До речі, Flying tractor може працювати навіть вночі», — додав директор.

Крім того, у більш компактного у порівнянні з іншими мультикоптерами агродрону Flying tractor промені та лопаті складаються і легко можуть бути поміщені у багажник або на заднє сидіння автомобіля.


Залишити коментар
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)