Поле на Харківщині перетворили на концертний зал
Вт. 22 Червня 2021

Поле на Харківщині перетворили на концертний зал

Оркестр Харківської обласної філармонії привітав музичними композиціями хліборобів із завершенням першого етапу жнив. Концерт відбувся на скошеному полі Вовчанського р-ну, де зібрали найбільший урожай в регіоні — 207 тис. т ранніх зернових і зернобобових. Про це повідомляє облдержадміністрація.

 «За кількістю зібраного врожаю ранніх зернових і зернобобових Харківська область посідає друге місце в Україні. Цього року ми зібрали понад 3 млн т. Зокрема, з 1 га зібрано на 20% більше, ніж минулого року», — повідомив Олексій Кучер, глава ХОДА.

Він зазначив, що свято для аграріїв влаштували під відкритим небом, щоб витримати норми карантину. На скошеному полі організували сцену зі стінами із солом’яних тюків. З метою безпеки в полі чергували поліцейські, медики та рятувальники.

Директор і головний диригент Харківської обласної філармонії Юрій Янко відзначив, що ідея виступу оркестру в полі народилася спонтанно і була реалізована практично за тиждень. Хоча оркестр філармонії не вперше виконує класичну музику в незвичайних локаціях.

Також повідомляється, що на Харківщині в подальшому планують відзначати завершення жнив.


Залишити коментар

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)