Туристи заради селфі витоптали фермерське квіткове поле під Одесою
Пт. 17 Вересня 2021

Туристи заради селфі витоптали фермерське квіткове поле під Одесою

Під Одесою місцевий фермер посадив поле дельфініума – польової квітки яскраво фіолетового кольору. Дуже скоро це місце стало найпопулярнішою локацією для фото одеситів.

Пише SEEDS.org.ua  за інформацією 048.ua.

Звістка про нову селфі-зону за кілька днів заполонила “Фейсбук” та “Інстаграм”, і наприкінці травня одесити ринули на незвичайне поле.

Соціальні мережі буквально заполонили фото з яскраво-фіолетового поля. Любителі селфі і професійні фотографи перетворили його на справжню фотомекку. Дорога біля поля була забита припаркованими автомобілями, а на самому полі було складно знайти місце де б в кадр не потрапили інші люди.

Трохи більше тижня знадобилося любителям фотосесій на природі, щоб добряче витоптати фіолетове поле біля Теплодара Одеської області. Паломництву не завадила навіть негода.

Показати в соціальних мережах красиві фотографії прагнуть багато, але крім добропорядних фотолюбителів, які передають один і той же вінок з дельфініум іншими людям, є і ті хто поводиться “по-варварськи”. Багато приїжджих витоптують нові стежки, засмічують околиці сміттям і рвуть квіти цілими снопами.

Роблять це не тільки фотолюбителі, а й горе-підприємці, які потім влаштовують різні акції з подарунками букетів з дельфініумів.


Залишити коментар
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)