Закарпатських фермерів штрафуватимуть за бур’яни
Вт. 25 Лютого 2020

Закарпатських фермерів штрафуватимуть за бур’яни

На Закарпатті землевласників та землекористувачів, чия земля заростає бур’янами штрафуватимуть. Про це повідомляє kanalsirius.tv.

Протягом 2019 р. державні інспектори у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотриманням вимог законодавства України про охорону земель у Закарпатській області, здійснюватимуть перевірку щодо дотримання вимог земельного законодавства при використанні земельних ділянок сільськогосподарського призначення, у тому числі земельних часток (паїв).

«Якщо земля сільськогосподарського призначення заростає бур’янами і не обробляється — недбалих господарів штрафуватимуть. При малоземеллі на Закарпатті ці законні важелі впливу особливо виправдані. Адже основне призначення земель сільськогосподарського призначення, наданих у постійне користування, оренду чи власність — вирощування сільськогосподарської продукції» , — йдеться у повідомленні.

Порушники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за статтею 52 КУпАП з накладенням штрафу:

– на громадян від 340 до 1 360 грн;

– на посадових осіб та суб’єктів підприємницької діяльності — від 850 до 1 700 грн.

У разі не усунення порушень, ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області вживатиме заходи щодо припинення права власності чи права користування земельними ділянками відповідно до статей 144, 143 Земельного кодексу України.


Залишити коментар