Житель Тернопільщини знайшов революційний спосіб саджати картоплю та підкорив соцмережі (Відео)

Джерело: ArgoTer

Мешканець Тернопільщини вирішив спростити собі життя і створив просте, але ефективне знаряддя для висадки картоплі на городі. Відео з винаходом українця зібрало у Facebook понад півмільйона переглядів.

На відеоролик, оприлюднений 9 квітня, звернув увагу місцевий сайт 0352.ua. Зазначається, що його оприлюднив мешканець села Довге Андрій Кубай. На кадрах зафільмовано, як українець висаджує картоплю за допомогою імпровізованої труби з пластикових пляшок, пише Уніан.

“Мені декілька разів доводилось садити картоплю, після чого спину не розігнути. Спрацював захисний режим і я придумав цей винахід. Може, з боку це виглядає смішно, але сміється той, хто сміється останній», – зазначив Кубай у коментарі до публікації.

«Хто хоче спробувати то даю невеличку пораду – трубу потрібно робити з пластикових бутилок, бажано однакових і щоб були рівної форми, відрізаєм горловину і дно, запихаєм одну в одну в щільно перемотуємскочем. Трубу треба виготовляти з пластикових бутилок 1,5 л. щоб була легкою – це дуже важливо», – зазначив він.

Відео зібрало купу схвальних коментарів. Деякі користувачі іронізують над «новими технологіями», однак інші почали давати поради з вдосконалення винаходу та його застосування.

Коментарі Facebook

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *