Вчені стверджують, що людина може прожити до 120 років

пенсія

Фото з відкритих джерел.

Тіло людини прекрасно справляється з хворобами, але у 150 років ця здатність зникає. Вже до 2100 року людина житиме більше через стрімкий розвиток фармакології та розуміння цінності здорового способу життя, вважають учені з США та Сінгапуру.

Найстаріша людина у світі проживає в Японії: підтверджений вік Томіко Ітоока — 116 років і 156 днів. Однак учені стверджують, що тривалість життя може бути набагато більшою, пише британський таблоїд Daily Star.

За даними Управління національної статистики Британії, середня тривалість життя у чоловіків — 74,8 років, а у жінок — 80,2 року. Зовнішні чинники, такі як дієта і фізичні вправи, впливають на тривалість життя.

Дослідники із сінгапурської біотехнологічної компанії Gero і Центру комплексного вивчення раку Roswell Park у Буффало (штат Нью-Йорк) вивчали здатність організму відновлюватися і боротися з хворобами.

У 2100 році людина зможе прожити понад 100 роківFullscreen
У 2100 році людина зможе прожити понад 100 років

Вчені зібрали тисячі добровольців і розглянули кілька факторів, включно з віком, хворобами і способом життя. Як правило, тіло людини відмінно справляється з хворобами та інфекціями, але з віком це робити все важче. Між 120 і 150 роками ця здатність повністю зникає: якщо тіло захворіє, то шансів на виживання не залишиться.

Тіло людини справляється з хворобами та інфекціями до 120 роківFullscreen
Тіло людини справляється з хворобами та інфекціями до 120 років

Французька супердовгожителька Жанна Кальман померла у віці 122 років 1997 року. Згідно з вищезгаданою теорією, причиною її смерті могла стати нездатність організму відновлюватися.

Вчені припустили, що до 2100 року найстаріша людина проживе більше, оскільки сфера охорони здоров’я і фармакологія розвивають. У суспільстві також збільшується розуміння цінності здорового способу життя.

“Зараз випробовуються препарати, здатні продовжити життя людей до 200 років. Але не варто чекати, що скоро ліки будуть загальнодоступними”, — кажуть дослідники.


Залишити коментар